Ski areály

Mala Upa | Pension & Restaurant Bouda U Kostela

Skiareál Malá Úpa

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze v 1 050 m n.m. jedním znejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.

NOVĚ si v letošní sezóně zalyžujete na 6,1 km sjezdovek. Spustili jsme I. Etapu propojení mezi areály Pomezky a U Kostela. Tím se nám areál světšil o 2,6 km sjezdovek. Za příznivého počasí se dostanete k areálu U Kostela na lyžích a nemusíte Skibusem! 

12 sjezdovek a 9 vleků

Velka Upa | Pension & Restaurant Bouda U Kostela

Skiareál Velká Úpa

Menší areál se sjezdovkou s velkým převýšením. Ve Velké Úpě je lyžování bez front i v těch nejfrekventovanějších termínech. Hned u dolní stanice lanovky Portášky je dětský LIVE park s pojízdným kobercem pro výuku klientů lyžařské školy SkiResort Live. Dětskou sjezdovku Sagasserky najdete na Portáškách, u horní stanice lanovky. 

Ve Velké Úpě, 30 metrů od dolní stanice lanovky Portášky, je kancelář lyžařské školy, půjčovna, test centrum i skvělý servis SkiResort Live. Využit tu můžete i babysitting.

  • 3 sjezdovky a 4 vleky